Partneři

Vinařství Mikulica - Kobylí

Pan Oldřich Mikulica klade ve výrobě velký důraz na správné obdělávání vinic, a zastává názor, že víno se dělá převážně ve vinohradě. Vinařská tradice jeho rodiny má své počátky již v roce 1883. Z té doby je i lis na hrozny, který je nyní ve vinařském muzeu v Mikulově.

Vinařství Turek & Šiška – Velké Pavlovice

Pan Turek se vinařství začal věnovat před pouhými třemi lety. Naprosto neočekávaně bylo jeho víno Savignon ročník 2013 vybráno mezi 100 nejlepších vín Národní soutěže vín ČR a oceněno prestižním titulem "Salon vín“ v roce 2015.

Vinařství Špillar - Hodonice

Pan František Špillar se výrobě vína věnuje přes 30 let. Hrozny nakupuje od nejlepších pěstitelů, díky čemuž mají zákazníci možnost porovnat chuť dvou vín stejné odrůdy, stejného ročníku, zpracované stejným vinařem, ale vypěstovaného v odlišných lokalitách.

Víno Zámečník – Dolní Dunajovice

Vinařství pana Zámečníka bylo založeno v roce 2003 a navazuje na rodinnou tradici v pěstování a výrobě vína. O kvalitě jeho vín svědčí úspěchy na různých výstavách vín a vracející se spokojení zákazníci.

Za Valama - Čejkovice

Vinice pana Pavla Koliby se nacházejí v prestižních viničních tratích obce Čejkovice, kde se díky jedinečným půdním a klimatickým podmínkám lze dosáhnout vysoké kvality hroznů, které pak dávají  lahodná vína s nezaměnitelným aroma a jedinečnou chutí.

Polivka Winery - Velké Němčice

Majitel vinařství Lukáš Polívka začal vinařit už v 16 letech. Hospodaří na vlastních i pronajatých vinicích. Specialitou vinařství je polosladký Cabernet Sauvignon 2013.